باقی می ماند خدای ذوالجلال والاکرام

قبلی
موسسه خانه نور امید
موسسه خانه نور امید
مشاهده
موسسه خانه نور امید
موسسه خانه نور امید
مشاهده
جستجو
۱۳۹۴/۹/۲۶ پنج شنبه
(1)
(0)
باقی می ماند خدای ذوالجلال والاکرام
باقی می ماند خدای ذوالجلال والاکرام
قبل از بیان هر نکته ی، خداوند رحمان و رحیم را شکرگزاریم که بر دین اسلام هستیم و صد هزاران بار دیگر شاکریم بخاطر همه نعمتی های بی پایانش….
همانا خداوند متعال در قرآن فراوان به موضوع اندیشدن و تفکر کردن، ما بندگان را امر فرموده است.پس اگر عاقلانه فکر کنیم یکی از هزاران هزار نکته از این اندیشدن ها ، توجه به داشتن به نعمت های خداوند است که ما در اختیار داریم . نعمتی به مانند سلامتی…. به مانند نفس کشیدن به مانند دیدن و شنیدن و هزاران نعمت دیگری که زبان و قلم از نوشتن و داشتن آن عاجزند…. پس اگر بیاندیشم.
أَفَلاَ تَعْقِلُونَ / چرا اندیشه‌ نمی‌کنید؟ آل عمران آیه ۶۵ ، اعراف آیه ۱۶۹ ، هود آیه ۵۱ ، انبیاء آیه۱۰ و ۶۷ ،‌صافات آیه ۱۳۸
أَفَلاَ یَتَدَبَّرُونَالقُرْءانَ / چرا در قران‌ تدبر نمی‌کنند؟ سوره نساء آیه ۸۲
أَفَلاَ تَتَفَکَّرُونَ/ آیا اندیشه‌ نمی‌کنید؟ سوره انعام آیه ۵۰
اگر دست، چشم، زبان، گوش و .. نبود حتی نمی توانستم یک سطر جمله بنویسیم، چه برسد به اینکه بدنبال خلق متن های مهربانی و علمی باشیم…
براردان و خواهران عزیز شاهین دژ، مردم خوب و خیرین و نیکوکاران بزرگ منش؛ همه ی این گفته ها بخاطر این نیست که  ما بدنبال موعظه گری در جامعه باشیم ، الحمدالله همگان بیشتر از ما به دین توجه دارند.اصلا کار و حرکت جهادی  ما در این حوزه تخصصی چیزی دیگری است….
ما یک مرکز مددکاری اجتماعی و خدمت رسانی هستیم، حقیت موضوع این است که یادآوری نعمت های الهی و در ادامه توجه همگان به موضوع کمک و نیکوکاری به نیازمندان جامعه یک عبادت پسندیده وحتما هم ان شاءلله مورد رضای خدا می باشد… به فرموده خداوند در قرآن که : کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذوالجلال والاکرام (الرحمن /آیه ۲۶ و۲۷
قرآن می فرماید؛ همه {افراد} برآنها نوشته شده است فنا و باقی می ماند خدای ذوالجلال والاکرام .
همه از صحنه هستی پاک می شوند و باقی می ماند وجه الله . االه اکبر از این عظمت خداوند سبحان و الله اکبر از ما بندگان که نسبت به گذشتن از قسمتی از مال خود به فقرا و نیازمندان درنگ می کنیم….
مجموعه مرکز مددکاری و خیریه "بچه های امید" به دنبال نجات بچه های بد سرپرست در جامعه می باشد. یکی از مهمترین اهداف و اولویت های این مرکز، تمرکز و برنامه ریزی جامع و هدفمند جهت انجام خدمت رسانی های گسترده اجتماعی با در نظر گرفتن وقت و زمان کمک رسانی هاست.این بچه ها نیازمند  دریافت مستقیم و فوری خدمات اجتماعی شما مرد دیندار شاهین دژ است.
لطفا" نیم ساعت از وقتتان را در جهت مهربانی به بچه های بد سرپرست اختصاص دهیم.
با همه این مشکلات ذکر این نکته هم از نظر شرعی و هم از نظر اخلاقی بسیار مهم است که بدانیم و میدانیم ؛با ظهور اتقلاب اسلامی و تلاش های فراوان و ارزنده ای که در طول ۳۷ سال که از عمر مبارک این نظام اسلامی و قرآنی گذشته است باید اذعان کرد که در روستاها و شهرهای مناطق محروم کشور خدمات فراوان واقدامات ارزنده ی صورت گرفته است که جا دارد اینجا به دور از هر گونه تعصب و جهالتی از تک تک مردم و مدیران و مسئولان که در مناطق محروم بخوبی کار و تلاش کردند تقدیر و تشکر شود و به همه ی این عزیزان خداقوت گفته شود .
لذا این مرکز حمایت از اقشار آسیب پذیر به ویژه کودکان این موسسه  را همیشه دغدغه خود دانسته و در عمل هم امید داریم به لطف خداوند متعال ، مشارکت جمعی و حمایت و اطلاع رسانی دقیق تک تک هموطنان،مسئولین ،نیکوکاران در  آینده خدمات ارزشمند دیگری را به سرانجام خیر برسانیم. ان شالله
لذا از همگان از مسئولان تا خیرین و نیکوکاران عزیز درخواست میشود به شکل خداپسندانه ی نسبت به رفع مشکل  بچه ها ،نیازمند بصورت خدمات نیکوکاری مستقیم اقدام عاجل را بعمل آورند.
مجموعه مدیریت مرکز مددکاری و خیریه "بچه های امید" با خداوند متعال  عهد کرده است که به هر قیمتی از دین اسلام پاسداری نماید و به این باور و یقین رسیده است که یکی از مصدایق پاسداری از اسلام نجات مردم نیازمند و آبرومند حقیقی جامعه اسلامی است.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیساخت سایت بهترین سایت سازطراحی سایت سایت ساز فروشگاه ساز ساخت فروشگاه اینترنتی